Yükseltepe, Arpaçay Sk. No:19, 06220 Keçiören/Ankara, Türkiye info@vadikentankara.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara'nın yeni yerleşim alanı Ovacıkta; Modern ,Konforlu,güvenli ve keyifli bir yaşam alanın herkesin hakkı olduğua inanarak tasarlanan Vadikent Konutları 18.000 m² yeşil alanı ile Keçiören 'in en geniş yeşil alanına sahip sitesi olarak 2016 yılında oturuma açıldı.  Sitemiz 2 tip  4+1 ve 2 tip 3+1 olmak üzere toplamda 4 tip daire yapısıyla, ayrıcalıkları herkes için ulaşılabilir kılıyor.  Ankara'nın Yeni Vadisinde , sakinlerimizle Hayatın Seçkin Renklerini yaşamanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

Vadikent Konutları Sitesi toplamda 40.000 m² alan üzerine kurulu geniş ve ferah bir yaşam alanıdır. Sitemizde bayan ve erkekler için fitnes ve spor tesisleri, sauna, fin hamamı, müzik odası, basketbol, voleybol ve mini futbol sahası, oyun parkları, mescit ve marketi ile ihtiyacınız olan her türlü imkanı siz değerli sakinlerimizin hizmetine sunmaktadır. 

Vadikent Konutları Sitesi 570 daire ve 2.000 metre kare kapalı sosyal alana sahiptir. Sitemiz Kızılay'a 12 km, Ulus'a 10 km, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Tıp Fakültesine 6 km, Etlik Şehir Hastanesine 5,7 km Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Hastanesine 6 km, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Ana Kampüsüne 5,3 km ve Anteres AVM ine 5,3 km ve Forum AVM ye 1,8 km uzaklıkta bulunmaktadır.